درباره ما

 
شرکت ETCC GmbH - Europe Trade & Consulting Center, یک شركت تخصصی ثبت شده در آلمان است که اوایل سال 2006 تاسیس گردیده و دارای مجوز رسمی از وزارت بازرگانی جمهوری فدرال آلمان به شماره ثبت HRB 67714 - Cologne- Germany و عضو رسمی اتاق صنایع و بازرگانی آلمان و همچنین دارای مجوز رسمی صادرات از گمرک آلمان میباشد. همچنین شركت ETCC GmbH, از مدیریت و پرسنل مجرب و متخصص آلمانی در زمینه حقوق و بازرگانی بین الملل در این راستا سود میبرد.

لازم به ذكر است كه شركت فوق غیر دولتی, تجاری, مستقل * و غیر سیاسی است كه در چارچوب اهداف و موضوعات ذكر شده در راستای خدمات اقامتی و تجاری, با رعایت كامل قوانین و مقررات كشور جمهوری فدرال آلمان فعالیت مینماید.

* منظور از مستقل یعنی بدون هیچگونه حمایت و وابستگی به فرد, گروه و سازمانی خاص.
 
 


شركت تجاري ETCC متفاوت است

- هدف از تشكيل شركت تجاري ETCC در قالب يك بخش خصوصي, اطلاع رساني دقيق در 2 بخش حقوقی و تجاری براي متقاضيان خود است تا بدين وسيله علاقه مندان از امكانات زندگی و تجاري اتحاديه اروپا آگاهي يافته و به اهداف مورد نظر خود دست يابند.

شرکت تجاری ETCC چه منفعتی برای شما دارد?

1 - از طريق ETCC شما ميتوانيد براحتي از آخرین اطلاعات بروز شده قوانین اقامت کشور آلمان و همچنین خدمات, پروژه ها و محصولات شركتهاي اروپايي اطلاع يافته يا نسبت به خريد اقدام نماييد

2 - شما ميتوانيد از طريق - ETCC خدمات, پروژه ها و محصولات خود را به بازار بزرگ و معتبر اتحاديه اروپا معرفي نماييد

3 - با ارتباط با ETCC ، اطلاعات دقيق و قابل اجرا را در کسب روشهای عملی و تخصصی دریافت اقامت و استفاده از بهترین موقعیتهای تجارت در اروپا بدست خواهید آورد. 

تماس با ما

ERNST - REUTER - Strasse 17
51427 Bergisch Gladbach
- Germany -
 
Office: +49 2204 58 63 100 ( German - English )
Direct: +49 221 259 488 51 ( Persich )
Fax: +49 2204 58 63 102

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

:Call time
( From 9 am to 16 pm ( times Germany